AKTUALNOŚCI
Joga z Henrykiem Liśkiewiczem!
2018-09-10
Niespodziewanie i jednorazowo podczas krótkiego pobytu w Polsce Henryk Liśkiewicz poprowadzi dla nas jogę! Sprawdź szczegóły.

Niespodziewanie i jednorazowo podczas krótkiego pobytu w Polsce Henryk Liśkiewicz poprowadzi dla nas jogę!

KIEDY: 12 września, godz. 12.00-14.00

GDZIE: Praskie Studio Joga.ma, ul. Jagiellońska 32 lok. 16, Warszawa

NAUCZYCIEL:
Henryk Liśkiewicz praktykę jogi wg metody B.K.S. Iyengara rozpoczął w 1984 roku, uczy od 1994 roku. Rozwija praktykę i warsztat nauczycielski w Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute (Puna, Indie), który odwiedza regularnie (pierwsza wizyta w 1997 roku oraz każdego roku pomiędzy 2004 a 2015). Posiada Certyfikat RIMYI Intermediate Senior III. Jesienią 2008 roku ukończył 3 letni kurs poświęcony terapeutycznemu zastosowaniu jogi Iyengara prowadzony przez Stephanie Quirk w Niemczech. Prowadzi kursy i warsztaty również dla nauczycieli. W ostatnich latach uczy jogi w Sydney. Z wykształcenia jest magistrem pedagogiki, absolwentem Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie.
Henryk Liśkiewicz to przede wszystkim nasz wspaniały, cierpliwy nauczyciel, pełen zrozumienia, dzielący się swoim doświadczeniem i wiedzą. Bardzo za nim tęsknimy i ogromnie cieszymy się na wspólną praktykę!

DLA KOGO: dla osób ćwiczących, ale także dla początkujących

KOSZT: 50 zł

ZAPRASZAMY!