AKTUALNOŚCI
Lekkość ciała - warsztaty
2021-04-10

Siedzący tryb życia,  mało ruchu, nieprawidłowa postawa ciała i stres wpływają na naszą sztywność, zmęczenie, brak energii.

Jeżeli chcesz to zmienić zapraszamy na warsztaty, których celem  jest wprowadzenie do ciała lekkości. Zrobimy to głównie przez pracę w obszarze barków i bioder.

Nauczysz się pozycji, które odprężają kręgosłup szyjny i zauważysz jak rozluźniona obręcz barkowa wpływa na Twoją kondycję i wprowadza Cię w doskonały nastrój.

Z kolei praca z biodrami, które są fundamentem naszego ciała i odpowiadają za prawidłową postawę, to nie tylko rozciągnięte, elastyczne i otwarte biodra, ale także pozbycie się dolegliwości w kręgosłupie lędźwiowym. Biodra to także miejsce odkładania się naszych emocji (gniewu, smutku czy strachu), praca z tym obszarem to uwalnianie napięć.


Warsztat będzie miał charakter praktyczny i teoretyczny, będzie także czas na pytania i odpowiedzi.

 

KIEDY: 24 kwietnia, w godz. 16.00-19.00

 

DLA KOGO: dla początkujących i już ćwiczących, dla osób z dolegliwościami oraz dla tych, którzy chcą zapobiegać sztywności i kontuzjom.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA do 14 osób, decyduje kolejność zgłoszeń.

PROWADZI: Piotr Filanowski - instruktor jogi wg metody BKS Iyengara (uczy m.in. w Joga.ma), masażysta, doradca żywieniowy, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

 

KOSZT: 100 zł

 

ZAPISY: bezpośrednio w Joga.ma lub mailowo kontakt@jogama.pl
oraz wpłata zaliczki w wysokości 50 zł na konto 59 1240 1460 1111 00001961 7350,  Magdalena Adamiak, ul. Kępna 2b m2, 03-730 Warszawa
reszta kwoty płatna gotówką przed warsztatami.

 

zapraszamy
Magdalena Adamiak i Piotr Filanowski