WYJAZDY Z JOGAMA

MIEJSCE - zamieszkamy w małym, rodzinnym hotelu Daphne's CLub położonym kilka metrów od morza, w sosnowym lesie. Do naszej dyspozycji pokoje jedno-,dwu-lub trzyosobowe urządzone w bardzo greckim stylu i kolorystyce. Wszystkie przestronne, klimatyzowane, w pełni wyposażone, z zapleczem kuchennym oraz balkonami z widokiem na ogród.

W hotelu dostępne są rowey, kije do nordic walking oraz maty do jogi - bezpłatnie. Za dodatkową opłatą można skorzystac z masażu, degustacji wina, kursu gotowania, pieszej lub rowerowej wyprawy górskiej z przewodnikiem i innych atrakcji.

Więcej informacji o miejscu: www.daphnesclub.com

JOGA - codziennie dwie 1,5 godzinne sesji jogi: asany, ćwiczenia oddechowe (pranajama) oraz medytacje. Ćwiczyć będziemy na tarasie, w specjalnie przystosowanej sali lub w lesie sosnowym.

DLA KOGO - dla wszystkich (początkujących i już ćwiczących), którzy chcą w październiku zatrzymac lato i połączyć jogę z relaksem nad morzem.

KUCHNIA - lekka i wegetariańska, specjalnością hotelu są posiłki przygotowywane z wykorzystaniem lokalnym produktów.

KOSZT jednej osoby w pokoju:
3 osobowym - 440 euro
2 osobowym - 510 euro
1 osobowym - 680 euro

w dwuosobowym apartamencie wykorzystanym przez:
3 osoby - 480 euro
2 osoby - 560 euro
+ 1200zł (to jest zadatek na bilety lotnicze oraz transfery Ateny - Sykia - Ateny, płatny do 31 lipca)

Koszt obejmuje: 7 noclegów, 7 dni wyzywienia w formei śniadań i obiadów, wynajem miejsc na jogę, zajęcia jogi, przelot samolotem na trasie Warszawa - Ateny - Warszawa oraz transport busem lotnisko - hotel / hotel - lotnisko.

Koszt ni eobejmuje transportu na/z lotniska w Warszawie, napojów podawanych do obiadów oraz ubezpieczenia.