WYJAZDY Z JOGAMA

 

KIEDY: 22 – 24 listopada 2019

 

GDZIE: Zagroda Kuwasy to rodzinny pensjonat położony na skraju Biebrzańskiego Parku Narodowego (220 km od Warszawy), który łączy w sobie wysoki standard oferty z przyjazną atmosferą. Miejsce zachwyca nas swoim położeniem, bliskością natury, a czyste powietrze od razu sprawia, że czujemy się zdrowo i oddychamy pełną piersią. Zagroda Kuwasy to ustronne, sielskie miejsce z dala od zgiełku, doskonałe do wyciszenia i relaksu.

 

Joga.ma w Kuwasach już piąty raz!

 

POKOJE: do naszej dyspozycji przestronne, pachnące drewnem pokoje  dwu-, trzy-, czteroosobowe z łazienkami. Z okien widok na lasy i łąki.

 

SALA: ćwiczymy na miejscu w pięknej, dużej, drewnianej, wyposażonej w sprzęt do jogi sali.

 

WYŻYWIENIE: pyszne i zdrowe wegetariańskie posiłki (śniadania, obiady i kolacje) przygotowane z lokalnych produktów. Na początek dnia zakwas z buraków i napar imbirowy. Kilkanaście smaków herbat dostępnych przez cały dzień. Do śniadania podawane m.in. domowej produkcji dżemy, pasty warzywne, owsianka lub jaglanka, do obiadu domowy deser.

 

JOGA:

 

- dynamiczne sekwencje asan na dobry początek dnia – pozycje dające podstawę do dalszej praktyki, wzmacniające, rozgrzewające, budujące  stabilność i siłę

 

- regenerująca joga popołudniowa – głównie asany relaksacyjne i pogłębiona praktyka asan odwróconych oraz pranajama.

 

DLA KOGO: dla osób praktykujących co najmniej 6 miesięcy, wymagana podstawowa znajomość pozycji odwróconych salamba sirsasana – stanie na głowie i salamba sarvangasana - świeca

KOSZT WARSZTATU:

 

Nocleg i wyżywienie (płatne na miejscu, w recepcji w dniu przyjazdu)

 

osoba dorosła - 310 zł

 

dziecko 3 -12 lat - 235 zł

 

dziecko do 2 lat śpiące w łóżku z rodzicami – gratis

 

                                 śpiące w łóżeczku dziecięcym 60 zł

 

joga i koszty organizacji: 300 zł

 

osoba towarzysząca, ale nie ćwicząca jogi płaci 100 zł mniej 

 

 

 

ZAPISY: Potwierdzeniem uczestnictwa jest przesłanie zgłoszenia na adres: kontakt@jogama.pl z imieniem, nazwiskiem i tel. kontaktowym oraz wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 150 zł w terminie do 31 października.

 

Bank Pekao S.A. 59 1240 1460 1111 0000 1961 7350

 

Reszta kosztów jogi płatna gotówką na miejscu.

 

Jeżeli finanse są jedyną przeszkodą, aby wziąć udział w warsztacie proszę daj mi znać.

 

Zapraszam MA