WYJAZDY Z JOGAMA

WIOSENNE PRZEBUDZENIE Z JOGĄ W JABŁONI

 

GDZIE: Jabłoń Lake Resort w Jabłoni na Mazurach

W samym sercu Puszczy Piskiej, nad krystalicznie czystym Jeziorem Brzozolasek, w strefie ciszy  znajduje się Jabłoń Lake Resort.  Miejsce idealnie nadaje się do relaksu i wyciszenia, oferując bliski kontakt z naturą, komfortowe pokoje, wegetariańskie posiłki, salę do jogi z widokiem na las oraz strefę wellness.

W tych pięknych okolicznościach przyrody będziemy ładować baterie, praktykować dynamiczną, pobudzającą jogę o poranku i łagodną, regeneracyjną popołudniu, biegać po lesie i leniuchować na pomoście.  

KIEDY: 27 – 30 maja

Rozpoczynamy w czwartek łagodną jogą po podróży o 18.00, kończymy w niedzielę po porannej jodze i śniadaniu ok. 12.00.

 DLA KOGO: dla osób początkujących i już praktykujących jogę, dla wszystkich, którzy chcą spędzić kilka dni w naturze, relaksując się na macie, na trawie, na leżaku.

JOGA: praktykujemy jogę wg metody BKS Iyengara, wykorzystujemy pomoce, tak aby każdy mógł wykonać pozycję. Ćwiczymy z uważnością i skupiamy się na precyzji wykonania.  Warsztat jest dobrym czasem na rozpoczęcie przygody z jogą albo pogłębienie praktyki. Zawsze jest czas na pytania, powtórzenie ćwiczenia czy korekty.

Dzień zaczynamy ćwiczeniami dynamicznymi, a pod koniec dnia nastawiamy się na regenerację i ćwiczenia oddechowe – pranajamę.

Praktykujemy w przestronnej 150 metrowej sali z widokiem na las.

 

CZAS WOLNY:

W Jabłoni możesz po prostu rozłożyć leżak na pomoście czy na trawie, możesz spacerować, biegać po lesie albo pożyczyć kije do nordic walking. Skorzystać z sauny czy masaży.

KUCHNIA:

Wegetariańska, zdrowa kuchnia oparta o produkty od lokalnych dostawców. Świeże warzywa i owoce, miody w pasieki, zioła z ogródka i własnoręcznie pieczony codziennie chleb oraz inne wypieki.

 

NOCLEGI: do naszej dyspozycji 10 pokoi dwuosobowych, stylowo urządzonych i wygodnych w Domu Pruskim. 

KOSZTY: Pobyt jednej osoby w pokoju dwuosobowym z wyżywieniem i praktyką jogi wynosi 1150 zł

ZAPISY: Prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres kontakt@jogama.pl wpisując imię, nazwisko, nr telefonu oraz wpłatę bezzwrotnego zadatku w wysokości 200 zł do 15 kwietnia na konto:

59 1240 1460 1111 0000 1961 7350

Magdalena Adamiak, ul. Kępna 2b m.2, 03-730 Warszawa

Reszta kosztów płatna gotówka na miejscu. 

 

Zapraszam

Magdalena Adamiak

Joga.ma