WYJAZDY Z JOGAMA

To już będzie zielona i pachnąca wiosna. Będziemy łapać ciepłe promienie słońca, chodzić po lasach i polach. Delektować się ciszą i przestrzenią.

 

Do tego jak zawsze odżywcza joga, wyśmienita kuchnia i dobre towarzystwo. Jeżeli chcesz w taki sposób spędzić czas na Podlasiu, zapraszam!

KIEDY: Zaczynamy w czwartek 22 kwietnia, od godz. 17.00 do 20.00 ciepły posiłek, o 20.00 łagodna joga. Kończymy warsztat w niedzielę 25 kwietnia ok. 16.00.

GDZIE: Zagroda Kuwasy to rodzinny pensjonat położony na skraju Biebrzańskiego Parku Narodowego (220 km od Warszawy). Miejsce zachwyca nas swoim położeniem, bliskością natury, a czyste powietrze od razu sprawia, że czujemy się zdrowo i oddychamy pełną piersią. Zagroda Kuwasy to ustronne, sielskie miejsce z dala od zgiełku, doskonałe do wyciszenia i relaksu.

Joga.ma w Kuwasach już chyba dziesiąty raz!!!

POKOJE: do naszej dyspozycji przestronne, pachnące drewnem pokoje  dwu-, trzy-, czteroosobowe z łazienkami. Z okien widok na lasy i łąki.

SALA: ćwiczymy na miejscu w pięknej, dużej, drewnianej, wyposażonej w sprzęt do jogi sali.

WYŻYWIENIE: pyszne i zdrowe wegetariańskie posiłki (śniadania, obiady i kolacje) przygotowane z lokalnych produktów. Na początek dnia zakwas z buraków i napar imbirowy. Kilkanaście smaków herbat dostępnych przez cały dzień. Do śniadania podawane m.in. domowej produkcji dżemy, pasty warzywne, owsianka lub jaglanka, do obiadu domowy deser.

JOGA: - dynamiczne sekwencje asan na dobry początek dnia – pozycje dające podstawę do dalszej praktyki, wzmacniające, rozgrzewające, budujące  stabilność i siłę

- regenerująca joga popołudniowa – głównie asany relaksacyjne oraz ćwiczenia oddechowe - pranajama.

 

DLA KOGO: dla osób początkujących i już ćwiczących, dla tych, którzy jeszcze nigdy nie ćwiczyli jogi, dla wszystkich, którzy chcą połączyć praktykę jogi z relaksem. 

 

 DODATKOWE ATRAKCJE:

- jazda konna

wyprawa do Biebrzańskiego Parku Narodowego,

- warsztaty kosmetyków naturalnych

być może także relaksacyjne masaże, 

napisz w zgłoszeniu, które atrakcje Cię interesują

 

KOSZT WARSZTATU:

Nocleg i wyżywienie (płatne na miejscu, w recepcji w dniu przyjazdu)

osoba dorosła - 600 zł

joga i koszty organizacji: 400 zł

 

ZAPISY: Potwierdzeniem uczestnictwa jest przesłanie zgłoszenia na adres: kontakt@jogama.pl z imieniem, nazwiskiem i tel. kontaktowym oraz wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 200 zł w terminie do 31 marca.

Bank Pekao S.A. 59 1240 1460 1111 0000 1961 7350

Reszta kosztów jogi płatna gotówką na miejscu.

Jeżeli finanse są jedyną przeszkodą, aby wziąć udział w warsztacie proszę daj mi znać.

Zapraszam MA