WYJAZDY Z JOGAMA

WAKACJE Z JOGĄ W KOTLINIE KŁODZKIEJ

Jeżeli marzysz o ciszy i spokoju, czystym powietrzu i pięknej górskiej przestrzeni, chcesz zadbać o siebie, pobudzić ciało do działania poranną jogą i wyciszyć oraz zregenerować wieczorną pranajamą, zapraszam na warsztaty do Kotliny Kłodzkiej

 

KIEDY: 4 lipca – 10 lipca

GDZIE: Kamieńczyk w Kotlinie Kłodzkiej

 

MIEJSCE: Zamieszkamy w "Siedlisku ciszy" klimatycznym domu położonym w pasmie Gór Bystrzyckich w  Kotlinie Kłodzkiej. Siedlisko otaczają pola, łąki i lasy, usytuowane z dala od zgiełku jest idealnym miejscem do wyciszenia, relaksu i odpoczynku. Do naszej dyspozycji pokoje jedno, dwu i trzyosobowe oraz rodzinne ze wspólnymi łazienkami.

Tuż obok siedliska mieści się „Widokowa osada” nowy dom z przepięknym widokiem na okoliczne góry, przestrzenne pokoje mają łazienki i osobne wejścia. Proponujemy noclegi także w „Widokowej osadzie”, a wyżywienie i jogę w Siedlisku. 

 

Pierwsze wakacje w „Siedlisku ciszy” odbyły się pięć lata temu i od razu wiedzieliśmy, że musimy tam wrócić. Miejsce urzekło nas swoim klimatem, przestrzenią, otoczeniem, ale przede wszystkim gościnnością.

 

JOGA: codziennie 4 godziny praktyki asan, ćwiczeń oddechowych oraz medytacji.

- dynamiczne sekwencje asan na dobry początek dnia – pozycje dające podstawę do dalszej praktyki, wzmacniające, rozgrzewające, budujące stabilność i siłę

- regenerująca joga popołudniowa – głównie asany relaksacyjne i odwrócone

- ćwiczenia oddechowe – pranajama

Ćwiczyć będziemy na miejscu, w przestrzennej i przytulnej, całej w drewnie sali do jogi.

 

DLA KOGO: dla osób początkujących i już ćwiczących

 

KUCHNIA: specjalnie dla nas przygotowywane będą posiłki wegetariańskie z produktów ekologicznych, gotowane na źródlanej wodzie. I są to najlepsze posiłki jakie kiedykolwiek jedliśmy na warsztatach.

Na życzenie mogą być przygotowywane także posiłki wegańskie i bezglutenowe (po wcześniejszym zgłoszeniu i za dodatkowa opłatą)

 

KOSZT (obejmujący 6 noclegów, pełne wyżywienie oraz zajęcia jogi):

dzieci 3-7 lat: 900 zł

osoba dorosła: 1500 zł

w „Widokowej osadzie” dzieci 3 – 7 lat: 1400 zł, osoby dorosłe 1900 zł

osoba towarzysząca, nie ćwicząca jogi płaci 200 zł mniej

ZAPISY: Wyjazd jest jak zawsze kameralny, potwierdzeniem uczestnictwa jest przesłanie emaila na adres: kontakt@jogama.pl  z imieniem, nazwiskiem i tel. kontaktowym oraz wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 300 zł w terminie do 31 maja. Bank Pekao S.A. 59 1240 1460 1111 0000 1961 7350  Magdalena Adamiak, ul. Kępna 2b m.2, 03-730 Warszawa

 

Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu. Jeżeli finanse są jedyną przeszkodą, aby wziąć udział w warsztacie proszę daj mi znać.                                                   

Zapraszam MA