WYJAZDY Z JOGAMA

Kochani, po raz czwarty zapraszam Was do wspólnej praktyki w cudownym, przyjaznym i cichym miejscu w Grecji.
Jeżeli chcesz przedłużyć lato i w październiku wygrzewać się na pustej plaży i kąpać w czystym morzu...jeżeli chcesz praktykować jogę na dachu oglądając morze, góry i słoneczne, błękitne niebo...jeżeli cenisz sobie nieśpieszne jedzenie przygotowane z lokalnych produktów...                       ten wyjazd jest dla Ciebie!

 

KIEDY: 25 września – 2 października 2021

GDZIE: Sykia, Peloponez (ok. 100 km od Aten)

Zamieszkamy w małym,  rodzinnym hotelu Daphne’s Club położonym kilka metrów od morza, w sosnowym lesie.

Do naszej dyspozycji pokoje jedno-, dwu- lub trzyosobowe urządzone w bardzo greckim stylu i kolorystyce. Wszystkie przestronne, klimatyzowane,  w pełni wyposażone, z zapleczem kuchennym, łazienkami oraz balkonami z widokiem na ogród.

W hotelu dostępne są rowery oraz kije do nordic walking.

Za dodatkową opłatą można skorzystać z masażu, degustacji wina, kursu gotowania, pieszej lub rowerowej wyprawy górskiej z przewodnikiem i innych atrakcji.

 

 

WYŻYWIENIE:

Śniadanie w formie szwedzkiego stołu: kawa, herbata, woda, mleko, świeżo wyciskany sok pomarańczowy, pieczony na miejscu organiczny chleb, domowej produkcji dżemy, lokalne miody, oliwki, sery kozie i owcze, jogurt owczy, własne wypieki: mini croissanty, bułeczki, ciasta, płatki owsiane, kukurydziane, suszone i świeże owoce, grillowane i świeże warzywa, jajka, owsianka gotowana na wodzie

 

Obiad podawany do stolików składający się z sałat i głównego wegetariańskiego dania np. wegetariańska musaka z sosem grzybowym, faszerowane warzywa lub dania z owocami morza oraz deser.

 

JOGA:

codziennie dwie 1,5 godzinne sesje jogi: asany – ćwiczenia fizyczne wzmacniające, regenerujące i relaksujące, pranajama - ćwiczenia oddechowe, medytacje

Ćwiczyć będziemy na tarasie, w specjalnie przystosowanej sali lub w lesie sosnowym.

DLA KOGO: dla wszystkich (początkujących i już ćwiczących), którzy chcą przedłużyć lato do jesieni i połączyć jogę z relaksem nad morzem.

 


KOSZT jednej osoby w pokoju:

3osobowym – 510 euro                                                                                           2osobowym – 580 euro                                                                                   

+ 550 zł bezzwrotnego zadatku w celu rezerwacji miejsca, płatny do 31 lipca

UWAGA! PRZY WPŁACIE ZADATKU DO 30.06 PŁACISZ TYLKO 450 ZŁ

 

Koszt obejmuje:

7 noclegów, 7 śniadań w formie szwedzkiego bufetu, 7 obiadów , codzienne zajęcia jogi, wynajem miejsc oraz sprzętu na jogę, opłatę klimatyczną transport busem na trasie lotnisko w Atenach- hotel/ hotel – lotnisko w Atenach

Koszt nie obejmuje:

biletów lotniczych, transportu na/z lotnisko w Warszawie, napojów podawanych do obiadów, ubezpieczenia

 

Polecamy lot liniami Ryanair wylot Warszawa Modlin 25.09  godz. 11.05 przylot do Aten 14.45 i powrót 2.10 g. 15.15, przylot Warszawa Modlin 16.50.

Z tymi lotami połączony jest transport busem. Jeżeli wybierzesz inne połączenie możesz poczekać na nas na lotnisku lub na własną rękę dojechać pociągiem do Kiato i taksówką do hotelu.

 

ZAPISY: wyjazd jest jak zawsze kameralny (max 15 osób), potwierdzeniem uczestnictwa jest przesłanie maila z imieniem, nazwiskiem i tel. kontaktowym oraz wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 550 zł do dnia 31 lipca, reszta kwoty płatna gotówką na miejscu. 

Oferta jest ważna do wyczerpania miejsc.

Dane do przelewu: Bank Pekao S.A. 59 1240 1460 1111 0000 1961 7350

Magdalena Adamiak, ul. Kępna 2b m.2, 03-730 Warszawa

Jeżeli finanse są jedyną przeszkodą, aby wziąć udział w warsztacie proszę daj mi znać.                                                                                               

Zapraszam MA