WYJAZDY Z JOGAMA

KIEDY: 25 - 28 listopada 2021

Czwartek 25.11 to dzień przyjazdu, możesz dojechać po pracy. W godz. 17.00-20.30 czeka na Ciebie kolacja. Jogę zaczynamy od piątku o godz. 8.30. Warsztat kończymy w niedzielę 28.11 po obiedzie ok. 16.00. 

 

GDZIE: Zagroda Kuwasy to nasz ulubiony rodzinny pensjonat położony na skraju Biebrzańskiego Parku Narodowego (220 km od Warszawy). Miejsce zachwyca nas swoim położeniem, bliskością natury, a czyste powietrze od razu sprawia, że czujemy się zdrowo i oddychamy pełną piersią. Zagroda Kuwasy to ustronne, sielskie miejsce z dala od zgiełku, doskonałe do wyciszenia i relaksu.

 

POKOJE: do naszej dyspozycji przestronne, pachnące drewnem pokoje dwu-, trzy-, czteroosobowe z łazienkami. Z okien widok na lasy i łąki.

 

SALA: ćwiczymy na miejscu w pięknej, dużej, drewnianej, wyposażonej w sprzęt do jogi sali.

 

WYŻYWIENIE: pyszne i zdrowe wegetariańskie posiłki (śniadania, obiady i kolacje) przygotowane z lokalnych produktów. Na początek dnia zakwas z buraków i napar imbirowy. Kilkanaście smaków herbat dostępnych przez cały dzień. Do śniadania podawane m.in. domowej produkcji dżemy, pasty warzywne, owsianka lub jaglanka, do obiadu domowy deser.

 

JOGA:

- dynamiczne sekwencje asan na dobry początek dnia – pozycje dające podstawę do dalszej praktyki, wzmacniające, rozgrzewające, budujące stabilność i siłę

- regenerująca joga popołudniowa – głównie asany relaksacyjne i pogłębiona praktyka asan odwróconych oraz pranajama.

 

DLA KOGO: dla osób praktykujących co najmniej 6 miesięcy, wymagana podstawowa znajomość pozycji odwróconych salamba sirsasana – stanie na głowie i salamba sarvangasana - świeca

 

KOSZT WARSZTATU:

Nocleg i wyżywienie  - 600 zł (płatne na miejscu, w recepcji)

joga i koszty organizacji: 350 zł

osoba towarzysząca, ale nie ćwicząca jogi płaci 100 zł mniej.

 

ZAPISY: Potwierdzeniem uczestnictwa jest przesłanie zgłoszenia na adres: kontakt@jogama.pl z imieniem, nazwiskiem i tel. kontaktowym oraz wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 150 zł w terminie do 31 października.

Bank Pekao S.A. 59 1240 1460 1111 0000 1961 7350

Reszta kosztów jogi płatna gotówką na miejscu.

 

Jeżeli finanse są jedyną przeszkodą, aby wziąć udział w warsztacie proszę daj mi znać.

Zapraszam MA