WYJAZDY Z JOGAMA

WAKACJE Z JOGĄ NAD MORZEM

20 - 27 sierpnia 2023

Wracamy do Smołdzina i w gościnne progi pensjonatu U Bernackich.  Rok temu ćwiczyliśmy jogę na pustej, pięknej plaży, jeździliśmy rowerami po okolicznych lasach i wspinaliśmy się na ruchome wydmy. Powtarzamy w tym roku i zapraszamy na wakacje z jogą nad morzem.

 

Smołdzino to cicha i spokojna miejscowość położona w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego.  W okolicy znajdują się rozległe plaże nad Bałtykiem, słynne wydmy i dzikie jeziora. Do plaży prowadzi piaszczysta droga przez pachnący las. Oddychamy i odpoczywamy.

 

Zamieszkamy w pensjonacie U Bernackich. Gościnnym, rodzinnym domu, w którym znajdują się miejsca noclegowe i przestronna sala do jogi.  W nowym, sąsiednim budynku mieści się restauracja, w której serwowane są specjalnie dla nas dania kuchni wegetariańskiej. 

 

Zapraszam osoby początkujące i już ćwiczące. Zabierzcie przyjaciół, rodziny i zwierzaki. 

Zajęcia będą dostosowane stopniem trudności do uczestników. Na sali jest dostępny sprzęt do jogi. Będziemy uczyć się, jak wykonać asanę korzystając z krzesła, klocka, koca. Popołudniami będziemy się regenerować, praktykować pranajmę i medytację. 

 

W czasie wolnym korzystamy z dobrodziejstw okolicy: 

  • spacerujemy i jeździmy na rowerach 
  • plażujemy 
  • zdobywamy okoliczne wzgórza Rowokół, Góra Łęska, Wydma Czołpińska
  • zwiedzamy skansen w Klukach
  • pływamy kajakami 

i robimy to, na co mamy ochotę!

 

Warsztaty zaczynamy w niedzielę 20 sierpnia o godz. 17.30 jogą regeneracyjną i obiadokolacją, kończymy w niedzielę 27 sierpnia poranną jogą i śniadaniem o 11.00.

 

Koszty pobytu jednej osoby (7 noclegów), wyżywienie (śniadania i obiadokolacje) oraz zajęcia jogi (14 sesji) 

  • 2100 zł w pokoju dwuosobowym
  • 2450 zł w pokoju jednoosobowym 

Opłata za psa 25 zł za dzień.

Osoba towarzysząca, która nie ćwiczy jogi płaci 300 zł mniej.

 

ZAPISY

Prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres kontakt@jogama.pl wpisując imię i nazwisko, nr telefonu, wybór pokoju oraz wpłatę bezzwrotnego zadatku w wysokości 300 zł do 30 czerwca 2023 roku na konto: Joga.ma sp. z o.o. MBank 30 1140 2004 0000 3202 8211 3458. Reszt kwoty płatna gotówką na miejscu.  

zapraszam 

Magdalena Adamiak - jestem dyplomowaną instruktorką jogi wg metody BKS Iyengara. Praktykuję od 2000 roku pod okiem doświadczonych i wspaniałych nauczycieli takich jak Henryk Liśkiewicz, Konrad Kocot, Marek Migała. W październiku 2016 roku praktykowałam pod kierunkiem Geety i Prashanta Iyengar w Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie (Indie). Wcześniej dwukrotnie podróżowałam do Indii uczestnicząc w kursach jogi w Yog-Ganga Centre for Yoga Studies Swati i Rajiva Chanchani.

Od kilku lat prowadzę na warszawskiej Pradze studio Joga.ma. Zapraszam na kursy jogi od podstaw, jogę dla kręgosłupa, dla osób początkujących i zaawansowanych. Organizuję weekendowe i tygodnie warsztaty jogi w pięknych, kameralnych i cichych miejscach w Polsce, a jesienią zapraszam na praktykę jogi w Grecji.