WYJAZDY Z JOGAMA

 

Zapraszam Cię na długi, spokojny weekend.

Spotykamy się w czwartek wieczorem. Tego dnia zjemy kolacje i się wysypiamy, żeby zacząć praktykę w piątek o 8.30. Kończymy w niedzielę obiadem o 16.00.

 

GDZIE 

Zamieszkamy w domu warsztatowym prowadzonym przez Karolinę i Grzegorza Nieścierów w Jaświłach. Wieś jest położona na Podlasiu, w sąsiedztwie Biebrzańskiego Parku Narodowego. 

 

Do naszej dyspozycji 4 pokoje dwuosobowe z łazienkami i 4 pokoje dwuosobowe z 2 wspólnymi łazienkami. Przestronny salon i jadalnia.

 

Praktykować będziemy w przepięknej 100 metrowej sali z podgrzewaną podłogą. Sala jest doskonale wyposażona: w drabinki, pasy, koce, wałki, klocki, paski.

 

WYŻYWIENIE

Lekka, wegetariańska i bezglutenowa kuchnia. Kolacja w czwartek i pełne wyżywienie od piątku do niedzieli. 

 

DLA KOGO

Zapraszamy zarówno osoby początkujące i dłużej ćwiczące jogę. Będziemy praktykować podstawowe asany, z dużym naciskiem na uważność. Nie będziemy się spieszyć w doświadczeniu jogi, a za to nauczymy się korzystać z wielu pomocy takich jak pasy czy krzesła. Nastawiamy się na głęboki relaks i odprężenie. 

Warsztat jest kameralny, przeznaczony dla 10 - 14 osób.

 

KOSZT 

Joga, wyżywienie i nocleg w pokoju dwuosobowym z łazienka 900 zł.

Joga, wyżywienie i nocleg w pokoju dwuosobowym ze wspólną łazienką 850 zł.

 

ZAPISY

Prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres kontakt@jogama.pl wpisując imię i nazwisko, nr telefonu,  wybór pokoju oraz wpłatę bezzwrotnego zadatku w wysokości 150 zł na konto: 59 1240 1460 1111 0000 1961 7350

Reszta kosztów płatna gotówką na miejscu. 

 

Serdecznie zapraszamy

Magdalena Adamiak joga.ma

 

Karolina Nieścier Joga Studio Grzegorza Nieściera