WYJAZDY Z JOGAMA

W tym terminie nie mamy już wolnych miejsc, zapraszamy w kolejnym 6-13 października 2024 roku.

 

Od 7 lat jesienią zapraszam Was do wspólnej praktyki w cudownym, przyjaznym i cichym miejscu w Grecji…więc jeżeli chcesz przedłużyć lato i jesienią wygrzewać się na pustej plaży i kąpać w czystym morzu...jeżeli chcesz praktykować jogę na dachu oglądając morze, góry i słoneczne, błękitne niebo...jeżeli cenisz sobie nieśpieszne jedzenie przygotowane z lokalnych produktów...ten wyjazd jest dla Ciebie!

 

KIEDY: 29 września - 6 października 2024 roku 

GDZIE: Sykia, Peloponez (ok. 100 km od Aten)

Zamieszkamy w małym,  rodzinnym hotelu Daphne’s Club położonym kilka metrów od morza, w sosnowym lesie.

Do naszej dyspozycji pokoje jedno-, dwu- lub trzyosobowe urządzone w bardzo greckim stylu i kolorystyce. Wszystkie przestronne, klimatyzowane, w pełni wyposażone, z zapleczem kuchennym, łazienkami oraz balkonami z widokiem na ogród.

W hotelu dostępne są rowery oraz kije do nordic walking.

Za dodatkową opłatą można skorzystać z masażu, degustacji wina, kursu gotowania, pieszej lub rowerowej wyprawy górskiej z przewodnikiem i innych atrakcji.

 

 

WYŻYWIENIE:

Śniadanie w formie szwedzkiego stołu: kawa, herbata, woda, mleko, świeżo wyciskany sok pomarańczowy, pieczony na miejscu organiczny chleb, domowej produkcji dżemy, lokalne miody, oliwki, sery kozie i owcze, jogurt owczy, własne wypieki: mini croissanty, bułeczki, ciasta, płatki owsiane, kukurydziane, suszone i świeże owoce, grillowane i świeże warzywa, jajka, owsianka gotowana na wodzie.

 

Obiad podawany do stolików składający się z sałat i głównego wegetariańskiego dania np. wegetariańska musaka z sosem grzybowym, faszerowane warzywa oraz deser.

 

JOGA:

codziennie dwie 1,5 godzinne sesje jogi: asany – ćwiczenia fizyczne wzmacniające, regenerujące i relaksujące, pranajama - ćwiczenia oddechowe, medytacje

Ćwiczyć będziemy na tarasie, w specjalnie przystosowanej sali lub w lesie sosnowym.

 

DLA KOGO: dla wszystkich (początkujących i już ćwiczących), którzy chcą przedłużyć lato do jesieni i połączyć jogę z relaksem nad morzem.

 


KOSZT jednej osoby w pokoju:

3-osobowym – 600 zł + 620 euro                                                                          

2-osobowym – 600 zł + 700 euro                      


UWAGA! Przy wpłacie zaliczki do 31 stycznia jej wysokość wynosi 500 zł!                                                             

 

 

Koszt obejmuje:

7 noclegów, 7 śniadań w formie szwedzkiego bufetu, 7 obiadów , codzienne zajęcia jogi, wynajem miejsc oraz sprzętu na jogę, opłatę klimatyczną transport busem na trasie lotnisko w Atenach- hotel/ hotel – lotnisko w Atenach

 

Koszt nie obejmuje:

biletów lotniczych, transportu na/z lotnisko w Warszawie, napojów podawanych do obiadów, ubezpieczenia, wycieczki górskiej 

 

Polecamy lot liniami Aegean wylot Warszawy 29.09. godz. 18.25 przylot do Aten 21.55 i powrót 6.10 g. 15.55 i przylot Warszawy g. 17.30.

Z tymi lotami połączony jest transport busem. Jeżeli wybierzesz inne połączenie możesz poczekać na nas na lotnisku lub na własną rękę dojechać pociągiem do Kiato i taksówką do hotelu.

 

ZAPISY: wyjazd jest jak zawsze kameralny (max 12 osób), potwierdzeniem uczestnictwa jest przesłanie maila z imieniem, nazwiskiem i tel. kontaktowym oraz wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 600 zł, reszta kwoty płatna gotówką na miejscu. 

Oferta jest ważna do wyczerpania miejsc.

Dane do przelewu: Joga.ma Sp. z o.o. MBank 30 1140 2004 0000 3202 8211 3458

 

Jeżeli finanse są jedyną przeszkodą, aby wziąć udział w warsztacie proszę daj mi znać.                                                                                               

 

zapraszam 

Magdalena Adamiak - jestem dyplomowaną instruktorką jogi wg metody BKS Iyengara. Praktykuję od 2000 roku pod okiem doświadczonych i wspaniałych nauczycieli takich jak Henryk Liśkiewicz, Konrad Kocot, Marek Migała. W październiku 2016 roku praktykowałam pod kierunkiem Geety i Prashanta Iyengar w Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie (Indie). Wcześniej dwukrotnie podróżowałam do Indii uczestnicząc w kursach jogi w Yog-Ganga Centre for Yoga Studies Swati i Rajiva Chanchani.

Od kilku lat prowadzę na warszawskiej Pradze studio Joga.ma. Zapraszam na kursy jogi od podstaw, jogę dla kręgosłupa, dla osób początkujących i zaawansowanych. Organizuję weekendowe i tygodnie warsztaty jogi w pięknych i kameralnych miejscach w Polsce. Jesienią prowadzę warsztaty w Grecji.