WYJAZDY Z JOGAMA

To już będą prawie wakacje…i my w takim stylu wydłużymy sobie weekend, żeby pobyć w lesie, nad jeziorem, na bagnach i oczywiście na macie. Doświadczymy bliskości natury, rozsmakujemy się w wegetariańskiej kuchni, podarujemy sobie przyjemność bycia tu i teraz…

 

 

KIEDY: 6 - 9 czerwca 2024

Czwartek 6 czerwca to dzień przyjazdu, możesz dojechać po pracy. W godz. 17.00-20.30 czeka na Ciebie kolacja. Jogę zaczynamy od piątku o godz. 8.30. Warsztat kończymy w niedzielę 9 czerwca po obiedzie ok. 16.00.

 

GDZIE: Zagroda Kuwasy to nasz ulubiony rodzinny pensjonat położony na skraju Biebrzańskiego Parku Narodowego (220 km od Warszawy). Miejsce zachwyca nas swoim położeniem, bliskością natury, a czyste powietrze od razu sprawia, że czujemy się zdrowo i oddychamy pełną piersią. Zagroda Kuwasy to ustronne, sielskie miejsce z dala od zgiełku, doskonałe do wyciszenia i relaksu.

POKOJE: do naszej dyspozycji przestronne, pachnące drewnem pokoje dwu-, trzy-, czteroosobowe z łazienkami. Z okien widok na lasy i łąki.

 

SALA: ćwiczymy na miejscu w pięknej, dużej, drewnianej, wyposażonej w sprzęt do jogi sali.

 

WYŻYWIENIE: pyszne i zdrowe wegetariańskie posiłki (śniadania, obiady i kolacje) przygotowane z lokalnych produktów. Na początek dnia zakwas z buraków i napar imbirowy. Kilkanaście smaków herbat dostępnych przez cały dzień. Do śniadania podawane m.in. domowej produkcji dżemy, pasty warzywne, owsianka lub jaglanka, do obiadu domowy deser.

 

JOGA: - dynamiczne sekwencje asan na dobry początek dnia – pozycje dające podstawę do dalszej praktyki, wzmacniające, budujące stabilność i siłę

- regenerująca joga popołudniowa – głównie asany relaksacyjne oraz ćwiczenia oddechowe - pranajama.

 

 

DLA KOGO: dla osób początkujących i już ćwiczących, dla tych, którzy jeszcze nigdy nie ćwiczyli jogi, dla wszystkich, którzy chcą połączyć praktykę jogi z relaksem. Możesz zabrać rodzinę, przyjaciół, nawet jak nie praktykują jogi, to będą zachwyceni miejscem i na pewno nie będą się nudzić. 

 

 

DODATKOWE ATRAKCJE:

- relaksacyjne masaże,

- jazda konna

- wyprawa na bagna do Biebrzańskiego Parku Narodowego,

- warsztaty kosmetyków naturalnych

napisz w zgłoszeniu, które atrakcje Cię interesują

 

 

KOSZT WARSZTATU:

Nocleg i wyżywienie (płatne na miejscu, w recepcji)

osoba dorosła - 870 zł

joga i koszty organizacji: 550 zł

osoba towarzysząca, która nie ćwiczy jogi płaci 150 zł mniej

 

ZAPISY: Potwierdzeniem uczestnictwa jest przesłanie zgłoszenia na adres: kontakt@jogama.pl z imieniem, nazwiskiem i tel. kontaktowym oraz wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 150 zł w terminie do 1 maja:

Joga.ma spółka z o.o.

mBank 30 1140 2004 0000 3202 8211 3458

Reszta kosztów jogi płatna gotówką na miejscu.


Je
żeli finanse są jedyną przeszkodą, aby wziąć udział w warsztacie proszę daj mi znać.

 

Zapraszam

 

Magdalena Adamiak - jestem dyplomowaną instruktorką jogi wg metody BKS Iyengara. Praktykuję od 2000 roku pod okiem doświadczonych i wspaniałych nauczycieli takich jak Henryk Liśkiewicz, Konrad Kocot, Marek Migała. W październiku 2016 roku praktykowałam pod kierunkiem Geety i Prashanta Iyengar w Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie (Indie). Wcześniej dwukrotnie podróżowałam do Indii uczestnicząc w kursach jogi w Yog-Ganga Centre for Yoga Studies Swati i Rajiva Chanchani.
Od kilku lat prowadzę na warszawskiej Pradze studio Joga.ma. Zapraszam na kursy jogi od podstaw, jogę dla kręgosłupa, dla osób początkujących i zaawansowanych. Organizuję weekendowe i tygodnie warsztaty jogi w pięknych, kameralnych i cichych miejscach w Polsce, a jesienią zapraszam na praktykę jogi w Grecji.